PATALPINTI

Blogiau už lazdą - Yra tik ranka, kuri ją laiko

2011.04.20 Usagi
  • 176
11
smurtas,vaikas,lazda







Nuotraukos nėra
Anonimas 5536    
Kaip graudu žiūrėti eina nx... užjaučiu tą vaiką...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5539    
nu nezinau koja dar gan blogai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5541    
Vaikui nera nieko skaudziau kai ji skriaudzia pats mieliausias ir mylimiausias zmogus, tai yra mama. Ir kokia ji bebutu ji vistiek liks ta vienintele, kuri suteike vaikeliui gyvybe.
Teenagor 5542    
#2 gali pradėt.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5542    
baisiau uz lazda ir mantiruote
Nuotraukos nėra
Anonimas 5543    
arba usaqi musama
Nuotraukos nėra
Anonimas 5543    
#4 butent:p
minami 5543    
Nu bet tai viena kart gaves vaikas tos pacios klaidos nekartos... Arba specialiai darys viska atvirksciai. :D
CaBoom 5543    
O blogiau už ranką yra tas žmogus kuris ją valdo.
Spameris 5543    
Galėčiau išvardyti bent 100 dalykų, blogesnių už lazdą.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5543    
apsiverk
Grįžti į viršų