PATALPINTI

Blogiausias būdas ilgėtis žmogaus - tai būti šalia jo ir suprasti, kad jis niekada nebus tavo...

2011.07.05 13:54 Anonimas
  • 10
1
Blogiausias būdas ilgėtis žmogaus







Punceka 5467    
Deimante, nebekopijuok daugiau nesąmonių..
Grįžti į viršų