Blogiausias jausmas pasauly: gėda bet nežinai prieš ką ir dėl ko...
Blogiausias jausmas pasaulyje? - Jaustis blogai ir nežinoti dėl ko..
Anonimas
4938
Anonimas
4939
tipo reikia atsargiai rinkti zodzius kad nekiltu noras prisip*sti? :D:D
Anonimas
4939
tipo jei nera nuojautos tj zmogus poxujistas? :D:D
Anonimas
4939
tipo jei nera nuojautos tj zmogus poxujistas? :D:D
Anonimas
4939
#2 bloga nuojauta buna. aisku poxuistai nei nepastebi :D
Anonimas
4939
Jaustis blogai ir nežinoti dėl ko yra grynai moteriškas dalykas. Kaip vyras tokio dalyko nelabai galiu įsivaizduoti....
Anonimas
4939
kai mirsta artimasis irgi blogas jausmas, bet jo, jaustis blogai ir nezinoti del ko, tai auksciau visko.
|

