PATALPINTI

Čia kaip šaudyti žydus - Vienas malonumas

2011.08.31 leplepas
  • 184
24
laimejo,lietuva







Nuotraukos nėra
Anonimas 5061    
Eilini karta parodo kokia apgailetina yra lietuviu tauta. Tikiuosi isnyksit letai ir skausmingai, kaip padugnems ir dera.
Matas.Pot 5061    
Tokį totalų šūdą patvirtina. :) Fašistų pilna.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5083    
eiktu nx kokie supisti lietuviai... bl supisti nacionalistai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5407    
Supistas rasiste tu!
Punceka 5408    
#8 Kreipkis į tą savo hotline'ą. Galėsiu net savo kontaktus palikti, kad jie man paskambintų. Ne vieną kartą liko užvartyti dėl demotyvacijų, kurių nesuprato vartotojai ir juo labiau jie patys, kur dirba subrendę žmonės, pasirodo, su 0 samprotavimo. Šį kartą neišimtis būtų. Nagi, Pirmyn!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5408    
Lenkai FTW!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5408    
Kai vakar pamaciau,ka isdarineja lenkai, tai bijot reikia ju, o ne turku ;D
Spartasaurus 5408    
gausim malku nuo Turku :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5408    
O taip!
kasiakas 5408    
#7 Tu esi žydas ir tave šaudyti būtų vienas malonumas
dozeris 5408    
belenkaip istaske:D, net pahmielnas pazvengiau
Eimantass 5408    
va sita tai patiko :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5408    
#5 o tu tikras kad kalejime per rankas leis? zmogzudziu nexujarina. labiausiai xujarina pedofilus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5408    
#7 toks ispudis kad pats esi zydas xD ir ko mums zydams pavydet? tu bent zinai nors viena zyda? smirda kaip sudas (ypac vasara) ir cento neduotu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5408    
#7 Pasake tai zudas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5409    
Eik tu paverk geriau ai nors tu verki jau
Pirmyn 5409    
Gal modams reiktu suaugt ir imtis atsakomybes del tokiu demo. Ar teks kreiptis del rasizmo, sionizmo... Skatininimo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5409    
Jėzūs Kristus yra žydas, jį šaudyt būtu malonumas? Einšteinas yra žydas, jį šaudyt būtu malonumas? Čiarlis Čiaplinas yra žydas, jį šaudyt būtu malonumas? Spinoza yra žydas, jį šaudyt būtu malonumas? Vudis Alenas yra žydas, jį šaudyt būtu malonumas? Runkelių tautai tik sėdėt, pavydėt ir toliau melstis žydų Dievui.
zilwis777 5409    
#1 /kvepia IRONIJA :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5409    
Hehe zydus saudyt vienas malonumas,o koks malonumas tau bus kai kalejime per rankas leis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5409    
Blemba jau rugsejo 1, baigesi pranolaifinta ir pratrolinta mano vasara, einu pasidegsiu :((((
kasiakas 5409    
#2 Orus :)
Nuotraukos nėra
QurTu 5409    
1# zodzius pakeitei ?
Punceka 5409    
#autoriui:
nedėkok.
Grįžti į viršų