PATALPINTI

Dar 2 vasaras - prašyčiau!

2015.08.17 vnz3
  • 20
3
vasara,pabaiga







Nuotraukos nėra
antipropaganda 3959    
Vėl alkoholinių narkotikų reklama?
Ignassin 3962    
#1 Kuo jaunesnis pienburnis tuo įtikinamesnę kalbą reikia sakyti apie tai. Jau nuo kokios 11 klasės žmogystos supranta vasaros reikšmę, bet jaunesni tai tikrai švaisto laiką.
Nuotraukos nėra
Anonimas 3962    
Jus gal nebeverkit kiekviena vasara taip pat o ismokit dziaugtis gyvenimu.
Grįžti į viršų