PATALPINTI

DAR geriau, vyrai tikrai nesuras!

2012.12.16 MuayThaii
  • 44
18
mma, alus, masinos, merginos, t.t







Nuotraukos nėra
Anonimas 4935    
DAR GERIAU GEZAI TIKRAI NESURAS
manau turetu buti:))
Nuotraukos nėra
Anonimas 4936    
Istikro pilkas gyvenimas zmogui jei jam tik tiek rupi
Nuotraukos nėra
Anonimas 4937    
šikna lieva, auto tai toks šiaip sau, carlsberg tai jau geriau gerčiau savo myžalus, o apie salę, tai kas ten joje gero? šaudyklą galėjo vietoj jos įdėti.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4938    
tai kad sedi,abeli :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 4938    
Mh rasiau geriau ... Sale sunaus (dukters) , Krepsinis ir mylimi aniukai .
Nuotraukos nėra
Anonimas 4938    
Paziuret i foto ir iskart geriau pasidaro...
As viska realiai turiu ir demo nesedziu :P
Nuotraukos nėra
Anonimas 4939    
Koki kaši, greičiau jau fule
Nuotraukos nėra
Anonimas 4939    
Nu dar kasi pridekit ir kaip pirstu i aki ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 4939    
#6 neabejoju kad tukstanciai demotyvaciju apie kacialkes, bobas, masinas, alu ir visa kita sh atejo is zmoniu nesvaistanciu laiko prie kompo.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4939    
#8 esme ne masej, o gabumuose.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4939    
#7 o jei mases nebus kas is to musimosi?
Nuotraukos nėra
Anonimas 4939    
kas is tu raumenu, jai mustis nemoki...
Nuotraukos nėra
Anonimas 4939    
#3 vis geriau nei sėdėt prie kompo
C11 4939    
Treningų trūksta.
Nuotraukos nėra
Marx 4939    
Nebutinas alus, vietoi to galeja zoles but ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 4939    
tokiu "vyriskumo" isikunijimu moterims ir truksta.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4939    
#1 Atgyvenes jau
Nuotraukos nėra
Anonimas 4939    
Kur kasis?
Grįžti į viršų