tikrai yra kas skundzias protu :)
Daugelis skundžiasi savo išvaizda, - bet niekas - protu.
Anonimas
5852
Anonimas
5867
eee, man skundu knyga prasyciau!!! prota paskusiu
Anonimas
5870
Aš skundžiuosi abiem. : d
Vikuse
5870
Nu aš pvz dažnai skudžiuos savo prtu nes jis nevykėlis..
patele
5871
o kur galima pasiskusti? ;D
Anonimas
5873
O aš skundžiuosi ypač tada kai neišsprendžiu matkės loginių uždavinių ;D
Mirka
5874
Kiniečių patarlė :)
antoni
5874
+5 ir prie megstamiausiu
Anonimas
5874
SUPER :)
Anonimas
5874
Cia geras xD
|

