PATALPINTI

Daugelis supranta, kaip lengva prarasti gyvybę... - Dėja, daugelis nesupranta, kad dar lengviau ją atimti

2011.05.27 18:59 Ufonautas
  • 7
1
Daugelis supranta, kaip lengva prarasti gyvybę...



Nuotraukos nėra
Anonimas 5505    
Išsitaisykit klaidas, po galais... dEja, o ne dĖja!
Grįžti į viršų