#13 Deja Amerikoje H&M labai vertinama ir brangu. Manau, nuo salies priklauso. O apie Zara kaip tik sakyciau drabuziai daug stilingesni, bet tikrai nera kokybiskesni.
Daugelis žmonių leidžia pinigus, kurių neturi, - dėl daiktų, kurių jiems nereikia tam, kad patiktų žmonėms, kurių nemėgsta
Anonimas
5038
Anonimas
5247
Na man sis pasakymas tikrai netinka kai pati esu dizainere... Man pinigu kiekada negaila graziems draburiams...
ninadalala32
5521
taaaaaaaip teisingai
Anonimas
5553
Good one.
Anonimas
5553
užskaitau šita.
Anonimas
5557
#10 Thank you Captain.
Anonimas
5558
Taip taip taip jus visi teisus:D
Anonimas
5558
Kas šios minties autorius?
Anonimas
5559
we do the jobs we hate to buy the stuff we dont need... nuff said
Anonimas
5559
čia apie visus civilizuotus žmones
Anonimas
5559
Tai, kad tie H&M rubai beverciai. Cia vos ne skudurynas, zaroje jau kokybiskesni :D Jei apie nuotrauka. O demo tai kaip pirstu i aki :)
pelislovas
5559
turbut moteriškė nuotraukoj prie litų :)
Anonimas
5559
Cia citata is Fight Club knygos. Pagal kuria buvo pastatytas filmas. Autorius labai matyt protingas norejo pasirodyt :D O kas cia minejo, jog cia apie panas, tai ne, tai daznai tinka kr mum :)
Anonimas
5559
taip taip tiesa.
Anonimas
5559
#5 cia kalbama apie moteris....
Anonimas
5559
+
Anonimas
5559
MINDFUCK
Anonimas
5559
Cia kalba apie shopoholikus (tikro Lietuvisko vertimo nezinau). Bet tikrai ne daugelis.
Anonimas
5559
H&M this crap suck
ciujtudurnas
5559
Zaicikas (y)
pinkisirmakaule
5559
FIGHT CLUB!!!!!!
Zaicikas
5559
Mmmm H&M geriausia parduotuve :))))
|

