PATALPINTI

Dėkui Žalgiriui - kad suteikė nors kiek džiaugsmo prieš Šventes Lietuvos Rytui

2013.12.23 protecion
  • 34
14
krepsinis,zalgiris,rytas







Nuotraukos nėra
Anonimas 4561    
Tik neapsisikit is laimes rytgaidziai,vel finaluose busit taskomi su kiausais per zandus:D,kaip ir visada
Nuotraukos nėra
Anonimas 4565    
#11 pagonas pas broli
Nuotraukos nėra
Anonimas 4565    
zalgrybiai, prasau, paverkit komentaruose daugiau
prodigy 4565    
ka tas antpetis reiskia?
Nuotraukos nėra
Anonimas 4565    
Kuo skiriasi Žalgiris ir Einikio žmona? Einikio žmona bent priešinosi..
Nuotraukos nėra
Anonimas 4565    
Nemanau kad zalgiriui cia siaip nesiseke ar ka. Gi eurolygoi zalgiris turi 5 pergalias o lrytas 1 ir tai per stebukla. niekat napatenka lrytas i top16 o zalgiris visada. Kitos rungtynes tikrai bus kitokios.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4566    
Čia jau Žalgiri teisinat ,kad leido laimėt ? :D Nejuokinkit


Rytas <3
DeIvIz 4566    
#6 Nesuprantam mes Lenkiškai žinok :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 4566    
nevykelis esi tik tu,supistas laido riteris
Nuotraukos nėra
Anonimas 4566    
Saunuoliai, Zalgirieciai! Leidzia nevykeliams bent pries sventes pasidziaugt!
DeIvIz 4566    
#1 Man atrodo tu čia nevykelis :)
Bratela 4566    
užuojauta žalgiriui:D
DeIvIz 4566    
Man atrodo tu čia nevykelis :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 4566    
Zalgiris nevykeliai cha cha
Grįžti į viršų