PATALPINTI

Dėl tavęs paliko buvusį? - Nesidžiauk, nes ir tave paliks dėl kito

2010.11.14 Karolyn
  • 169
18
pora,paliko,issiskyre







Nuotraukos nėra
Anonimas 5697    
Pazystama
Nuotraukos nėra
Anonimas 5698    
Owned..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5700    
#9 PWND :D
Nuotraukos nėra
MantasSan 5700    
tautve-nusipirk medali. Mudakas nx. Bent isverstum normaliai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5700    
padugnes! ko trinat mano komentarus kritikos nepripazistancios aukos. sudas cia, demotyvacija skesta ir jus dar issipisinejat.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5700    
o ble ir man taip buvo ,netruko dziaugsmas ilgai :)
Nuotraukos nėra
tautwe 5701    

haha -
Rocknroll 5701    
#10 taduks #10 UTELES xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5702    
tos uteles
Nuotraukos nėra
Anonimas 5702    
Kurvos
Nuotraukos nėra
Anonimas 5702    
So fucking TRUE.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5702    
Panatūūrei..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5702    
Kas paliks?Mane palikti su amziumi gali tik plaukai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5702    
isvada: niekada negali nieko palikti, nes blem butinai paliksi vel ;D
Ex02r 5702    
ir VEL tas pats sudas per tapati. Neuzkniso?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5702    
man taip buvo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5702    
Tiesa
Nuotraukos nėra
Anonimas 5702    
Faktiskai auksine taisykle.
Grįžti į viršų