Nesuprantu tu kurie gina kažkokį pedika. Nemanau, kad būtų malonu jum po šokių tokių santykiu sužinot, kad jis yra ne tas ko dedasi.
Dieve, jeigu tu egzistuoji - Prašau, gelbėk mus! Gelbėk mus, kol dar ne vėlu!
Anonimas
4428
Anonimas
4434
Ko jūs šaipotės iš to Raulio ką jis jums padarė.Žmogus turi savo pasirinkima ir niekas negali jo peikti, jis turi savo teises
Anonimas
4437
#5 dar tu parasyt komentara moki?
geraz
4437
prodigy, ciuju ta vyra, kur ant lovos guli...
Anonimas
4437
Raulis gi :D
Anonimas
4437
eclipse ^^
Anonimas
4437
:D
prodigy
4437
wtf ka cia gelbet???
|

