PATALPINTI

Dingo skype - - pusė pasaulio mirė, kita pusė verkia facebook'e

2010.12.22 20:59 xczxcv
  • 15
8
blecha, skype, dingo







Nuotraukos nėra
Anonimas 499    
Negaliu pasijukti skaipo
Nuotraukos nėra
Anonimas 828    
dingo skype paskira
Nuotraukos nėra
Anonimas 5664    
#5 jei jau sakai kad geresnis, tai kodėl daugiausia žmonių naudojasi skype? nebefeilink
Nuotraukos nėra
Anonimas 5665    
Windwos Live Messenger ira dauk kartu geresnis uz skype niekad nebus skype geresnis uz ji
Nuotraukos nėra
Anonimas 5665    
Omg... Kada atsiras?
xczxcv 5665    
penceka, gerai tu cia :D
Nuotraukos nėra
penceka 5665    
#1 :D is kur da tokiu sudu traukt ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5665    
kita puse naudoja windows live messenger ir nemato problemu.
Grįžti į viršų