PATALPINTI

dnb

dnb
Eina nakui 4986
taip pirmadienis ryt. ir atostogos
#3 ne nerukau:) tik patiko paveikslelis:) ir dredai
#20 biski ne taip parasiau, ten kur apie sudeti ir atminti turejau omenyje siuo atveju:)
#5 (y)
#4 teisingai sakai;) toks elgesys yra labai vaikiskas, einame i mokykla tik del saves paciu.
#9 siaip jau dalyba ir daugyba eina pirma, poto sudetis td atimtis, nevykeli
aha o kai as sukuriau tokia demo tik be memiu tai jau neitiko...:DD
tai shudina dubstepa klausai jei taip sakai. Tikrai kokybiskas dubstepas skamba ganetinai ispudingai, o tu nelabai turi teises smerkti jo isgirdes koki skrillexo gabala, kur i dubstepa net nenesa.
Grįžti į viršų