PATALPINTI

dnb

dnb
17.55 5178
kad ir svorionorint numesti nebutina nevalgyti jau nuo 18:00h. Uztenka nevalgyti tik kazkur 4~h iki miego, kad pilnai viska suvirskintu iki ejimo miegoti..
aš daug kokybiškesnio dubstepo klausau nei skrillex. Nebejuokink.
#12 tai ir turejau omeny..
Ne, tiesiog nepatinka kai kaikuriems vaikinams tik vienas galvoj. :)
Grįžti į viršų