PATALPINTI
Prisijungti
PRISIJUNGTI
Prisiminti mane
arba
dnb
:
:
#100038
:
0
:
4
:
10
:
1
:
14
(4)
(10)
(1)
(14)
17.55
5178
kad ir svorionorint numesti nebutina nevalgyti jau nuo 18:00h. Uztenka nevalgyti tik kazkur 4~h iki miego, kad pilnai viska suvirskintu iki ejimo miegoti..
Nežinai kas yra Skrillex
5202
aš daug kokybiškesnio dubstepo klausau nei skrillex. Nebejuokink.
Jeigu mes draugaujam
5445
#12 tai ir turejau omeny..
Jeigu mes draugaujam
5459
Ne, tiesiog nepatinka kai kaikuriems vaikinams tik vienas galvoj. :)
Atgal
1
2
Grįžti į viršų