#3 TODĖl kad jų apranga yra pritaikita taip kad nereikėtu triusiku :D visi/visos dviratininkai-es taip
|
|
|
Anonimas
4694
#3 TODĖl kad jų apranga yra pritaikita taip kad nereikėtu triusiku :D visi/visos dviratininkai-es taip
Vandenis
5446
koks idegis xD
calleis
5447
ooouch.. net man paskaudo :D
mecha
5447
Kodel jis be triusiku?
Anonimas
5447
Mhm, o aš dabar gyvenu su puslavoniu kuris visas susiskaldė per maratoną
kasiakas
5447
Turėtų
|