PATALPINTI

Dviratininkams irgi skauda..

2011.07.27 12:26 TikrasisSportas
  • 6
7
dviraciu, sportas, sunkus, istvermes, sportas, krepsinis, futbolas, vaiku, zaidimai







Nuotraukos nėra
Anonimas 4693    
#3 TODĖl kad jų apranga yra pritaikita taip kad nereikėtu triusiku :D visi/visos dviratininkai-es taip
Vandenis 5446    
koks idegis xD
calleis 5446    
ooouch.. net man paskaudo :D
TikrasisSportas 5446    
Kiek zinau, dviratininkai po kelnaitemis nesideda triusiku, kad nenutrintu ir butu patogiau :)
Nuotraukos nėra
mecha 5446    
Kodel jis be triusiku?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5446    
Mhm, o aš dabar gyvenu su puslavoniu kuris visas susiskaldė per maratoną
kasiakas 5446    
Turėtų
Grįžti į viršų