panasiai kaip pas mano informatikos mokytoja :D:D
Ė, gal žinai kaip įrašyti tą programą? - Spaudi Next, Next ir viskas.
Anonimas
5486
Anonimas
5486
Tai jei žmogus neikiek nenumano apie kompiuterius ar angliškai nesupranta tai ir spaudo "next", ir šiaip juos galima labai lengvai panaikinti.
sima48
5486
koks nevykelis galetu tureti tieeeeeeeeek toolbaru :D
Anonimas
5486
nu gi juos paprasciausiai galima pasalinti..problema mat surado..
Vilius_4_eminem
5486
Visų pirma nereikia tų toolų įsirašyt. O jei jau taip gavos, ne nusiimt, bet pašalint visai, kad daugiau nebebūtų.
Anonimas
5486
Reik ne next spaust o toolus nusiimt. Reik dar ttjp sugebet
Anonimas
5486
įdomu kiek laiko startuoja? :)
puukis4
5486
aš visus nusijamiau .:D
ConnectIT
5486
Kai buvo trys ar keturi toolbarai, mano pažįstamam internetas nebeveikė... O čia tai nežinau, kaip pavadinti... Ir dar IE... XD
Anonimas
5486
tagai ; DD lol.
|

