PATALPINTI

Eidama į mokyklą nesidažau. - Tik pudra, tušu, lūpų blizgiu, kartais šešėliais ...

2010.11.20 17:47 chillin.1
  • 6
1
Eidama į mokyklą nesidažau.







Nuotraukos nėra
Anonimas 5697    
Jinai modelis seip nusisnekejot..
Grįžti į viršų