Svarbu,kad jus ismintingieji like Lietuvoje kalbate uz visus emigravusius,jus esate tikri isminciai,su kuo as jus sveikinu :-)
Emigrantų - Išmintis
Anonimas
4339
domis31
4360
daužtas :D
saika
4363
#2 ne
Catenas
4364
Kiek lietuvių atsakė?
Anonimas
4364
O kazin, ar niekas nesusimaste, kad cia gal juokais parasyta? m?
Anonimas
4364
Nu tik nereikia stumti ant visų emigrantų, lochų pilna visur toje pačioje jūsų lietuvoj jų pilna..
Anonimas
4364
Ateiti gyvenam
|

