PATALPINTI
toks žiaurus tas gyvenimas... kai kuriems....
O ryte.. 5581
gooodddd ===]]]]
Gyvenimą dievas suteikė visiems. Net ir uodas yra gyvybė. JIS "nervina" todėl, kad NORI PRAGYVENTI.... Jis geria kraują... nes kitaip neišgyvens... Be to- žmogus, manau, gamtai kartais irgi įgrysta... Ką darysi...... P.p.s.: kaip supratau,šios demotyvacijos išvada būtų tokia: nežudyk mielų, žudyk baisius.
Viktorija RubytėMar 8 ach tas stebuklingas photo shop`as :DDDD Tai geriau rimtai ji ten ikisti?...=]]]]
Grįžti į viršų