O kam keistis? Visi esam kazkuom isskirtiniai, jei nepatinki toks koks esi tai tegul ir ieskos kito, apie panas irgi galima ta pati pasakyt, jog visos intrigantes materialistes ir tik viena is to milijono sugeba atsispirt. :)
„Esi toks, kaip ir visi.“ - Tai išgirdo milijonai - Apgalvojo tūkstančiai, susimąstė šimtai, dešimtys patikėjo.. ir vienas pasikeitė
Anonimas
5188
Anonimas
5550
Kai kur žmonės apsėsti rutinos yra vienodi (dažniausiai miestuose), kai kur žmonės gyvena visiškai kitokie ir kitaip (dažniausiai užmiesty ar kitoj šalį).
Spunkyz
5550
+
Anonimas
5550
nebekurkit tu nesamoniu kales jus :D
Anonimas
5550
byyyybi :D nemozna keistis
Anonimas
5550
#3 lol
Anonimas
5550
kam cia mastyti vis tiek visi mirsit :D
dit
5550
netgi gimsta skirtingi...?apie negalią susimasčiau...taip kad būna nelaimingesnių už mūs
Arkangelas
5550
Ir šimtai dabar norėtų parašyti, kad tai jie pasikeitė x)
|

