#24 siaip notraukoj ak-47.
Europoj vaikai vaikšto su MP3, - Amerikoj su MP4, o Afrikoj su MP5.
Anonimas
5204
Anonimas
5383
Jau gali ciulpt uz dyka
Anonimas
5403
to #23 MP-5 yra ginklas...
Anonimas
5408
MP 5 :D parodykit jus ji man sitoje voto paciulpsiu uz dyka :D
Anonimas
5411
Valinkit Na*ui :)
NandP
5412
Modernatoria tvirtindami identiškas demotivacijas nedirba savo darbo ir jiems dėl to yra px xD Taip, kad nesinervinam, nes idijotus sunku suprasti xD
Anonimas
5414
geras :D
povilasq
5414
buvo nx, ir ne esme kad nei vienoj foto nebuvo vaiko su mp5
Spameris
5414
Nedarykit gėdos saitui ir trinkit lauk, buvo jau gal 10 kartų.
Anonimas
5415
#6 #7 #9 #10 #14 dumbasses..
Anonimas
5415
Zmones negyvena sitam puslapyje tai ir nemate dar. Jums ir aptariu iseit gryno oro pakvepuot.
hariusas
5415
kad jau buvo
Anonimas
5415
ak-74 en.wikipedia.org/wiki/AK-74 lygiai taippat atrodo todel nepizdish jog cia ak-47 ! :D
fff
5415
#6 ir dar viena patvirtinta...
Anonimas
5415
mp5 sumaise su ak47 bet esme suprasta ;D
Kentux
5415
Buvo...
Anonimas
5415
BUUUUUVO
Sylon
5415
lol
Anonimas
5415
buuuuuvo sitas jau
Anonimas
5415
NU KAM SIUST TVIRTINIMUI TOKIA PACIA DEMOTYVACIJA KURI JAU BUVO?????? www.demotyvacija.lt/paieska/mp5
fff
5415
Amerikos VAIKAI kokie ...
Anonimas
5415
jau krc uzpiso, kelinta syki tvirtina su tais MP
Spartasaurus
5415
as vaikstau su MP6
Anonimas
5415
#1 Užsikabink sau medalį.
Anonimas
5415
jeigu ka tai afrikoj vaiksto su AK klases ginklais
|

