Geriau dirbt nei sėdėt, pats metai laiko be darbo tai stogą raut pradeda :D
Atostogos - Jų niekada nebus per daug
Anonimas
5147
Geras_Iksas
5310
aha, tik ner ka veikt
Anonimas
5310
jop. atostogaudamas pinigu neuzdirbsi. -1
gitaristas
5311
geriau jau eit į darbą nei namie sėdėt
|

