Kvietimą į žalgirio rungtynes ;D
O ką pieštum tu, - jei žinotum jog visas ką nupieši taps realybe?
Oliandras Nazarovas
4574
Anonimas
4575
Lovonu kruva....
Anonimas
4575
#15 :D ir man nupiesk ta proga
Anonimas
4578
tikrai ne paukscius
XXYYXX
4578
Pieščiau tai, ko neturiu. O neturiu aparato, kuris būtų naudojamas norint manipuliuoti laiku ir materija.
Anonimas
4578
nusipiesciau veida
pauliux00
4579
Čia tas ir yra, kad negali nupiešti tą, ko labiausiai norėtum...
Aquanities
4579
#11 o tu graziai nupiesk masina.
Anonimas
4579
meduoli
Emma11956
4579
Jei viskas ką nusipieši virs realybe, tai pinigai beverčiai. Nu pvz nusipieši tu tų pinigų nežinia kiek ir aišku už juos pirksi mašiną, namą, o jei jau visai įsisvajojus tai dar ir kokią nuosavą salą, bet kam to reikia jei gali viską nusipiešti? :D Galvokit logiškai :D
Anonimas
4579
#7 Deimantus :P
Anonimas
4579
Atostogas
a6072
4579
Panelę sau nupieščiau.
Ignassin
4579
#6 Jėga :D
Anonimas
4579
#5 Nors ką čia smulkinsies su pinigų lagaminais - reikia aukso luitus piešt :D
Ignassin
4579
#3 Tai nesismulkinkim: pinigų lagaminą :D
Anonimas
4579
Panevėžio eglę?
Anonimas
4579
Žinoma, kad pinigus :D
ZiuZiu
4579
Kaip man gerai, kad piešti nemoku :/
Anonimas
4580
boobs
|

