Gerai yra tai, - kad bent nusišikt normaliai galime.

2011.06.13 0wner123
  • 288
24
kompas, viska, keicia







Spartasaurus 5324    
#23 naujiena isgirdai ?
ninadalala32 5487    
savidulka :D
YoutubeAddict 5488    
Primena mane... (paskutiniam, iš dešinės)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5488    
Pauliau Girčy - isgasdinai .
Kentux 5489    
Savidulka :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5489    
"savidulka" koks geras!! ;D Užskaitau kaip naują lietuvišką terminą.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5489    
savidulka xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5489    
Reddit gaidziai yra
Nuotraukos nėra
Anonimas 5490    
#10 #14 They're one of us...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5490    
:) eina kleine ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5490    
kada pagaliau suprasit, kad viskas šiais laikais iš reddit eina. 4chan nudvėsė, ir OC gali rasti tik reddit
povilasq 5490    
nu i tulika eidamas pasiemu savo ismanuji plytgali...
Biohazard 5490    
tinka man tik naujienu skaitymas :D visa kita kaip pries 15 metu ;)
Punceka 5490    
FJ user - Paduok mus į teismą
Taip pat Cha.lt, Uch.lt, Och.lt, Juokelis.lt, Mkk.lt, fishki.lt ir t.t.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5490    
reddit -> funnyjunk -> demotyvacija

tad koks skirtumas, tiesiog juokis is paveikslelio :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5490    
geras:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5490    
Nuotraukos nėra
Anonimas 5490    
krc dar karta pamatysiu sitame saite is funnyjunk komiska ar dalyka pranesiu kad cia be kurejaus leidimo naudoja nuotrauką iri dar watermarką deda
barbar 5490    
kairiarankis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5490    
#3 vaizduoklis visai ne naujas žodis
Punceka 5490    
jap.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5490    
"Savidulka", ar tai naujas lietuviškas žodis kaip ir vaizduoklis?
kiki17 5490    
bet galbut taip geriau jukvisus tuos dalykus pakeicia vienas kompiuteris ir dar sutaupai elektros
anonimas 5490    
savidulka... good one :D
Grįžti į viršų