Zmones keiciasi,manau tai yra pagrindine ideja
Laikas bėga ir tada supranti, - kad brangini nebe ta žmogų, o prisiminimus su juo..
Anonimas
5210
Anonimas
5331
Niekada prisiminimų nebranginsiu labiau už žmogų, kuris man tuos prisiminimus suteikė, net jeigu mūsų keliai ir išsiskirs.
Anonimas
5482
Daugiau neturi ką ir bepasakyti.
Anonimas
5483
tai negi niekas neprisikabins prie gramatikos?
|

