To ir būtų užtekę :)
|
zvp
4823
coliuke_
4823
Štai ir esmė: www.demotyvacijos.lt/paieska/visi/myleti-zmogu-kuris-nemyli-taves-1539339.html?offset=3
zvp
4823
Sugaišau minutę savo gyvenimo bandydama suprasti, kokia komentaro esmė, bet i failed. Gal gali išsamiau paaiškinti? #2
coliuke_
4823
Mylėti žmogų, kuris nemyli Tavęs yra tas pats, kas laukti laivo oro uoste. Neskamba taip pat tik kitais žodžiais?
zvp
4823
Tai kam laukti, jei puikiai suvoki, jog tai beviltiška? Jau geriau lėktuvo laukti uoste. Ten bent yra tikimybė, kad jis netikėtai nukris iš dangaus.
|

