Nematau gilumo :D nezinau kaip kiti,bet man negilu,gal tik iki keliu
Gili mintis
Anonimas
4841
Anonimas
5148
cia turbut fantazijai :D
Anonimas
5390
netalpina Oo
satanod
5390
:D
Anonimas
5390
Mintis ta, kad čia nėra minties.
Anonimas
5390
peržiurėjus šią demo supratou, jog pats laikas nusivalyti monitorių...
Anonimas
5390
Iki ašarų :D
Anonimas
5390
Kur čia mintis? Tikrai nesuprantu, paaiškinkit kažkas, prašau. Ar man čia paveikslėlio nekrauna?
Anonimas
5390
#1 Jei toks durnas, kad nesupranti, tai bent nesamone nevadink.
Anonimas
5390
kas ce per nsm
|

