vaike, prie ko cia kapines ir satanistai? eik biski pasidomek kas do sekta yra satanistai, pries vaidindamas Serloka...
Laisvas plotas - Gotams
Anonimas
5188
Anonimas
5272
Baikit vaikai gotus su satanistai maišyt gal jau... nebent 90 tieji...
anonimas
5278
nu ir gerai sumastė. geria sau kapinėse nelabai ten kas ir vaikšto paprastom dienom gal koks vienas kitas žmogus. žodžiu ramybė
|

