,,Viskas visada baigiasi gerai, o jeigu nesibaigia, reiskia kad tai dar nepabaiga"
Laimingų pabaigų nebūna. - O jeigu ji laiminga,-vadinasi dar nepabaiga.
Anonimas
4174
bbdj
4175
lol, ne. Visiskai nesutinku.
|

