Ei, merginos, mėgstat paukščių pieną? - Pora erelių nuobodžiauja

2011.02.25 19931018
  • 90
17
Ei, merginos, mėgstat paukščių pieną?







Nuotraukos nėra
Anonimas 4856    
#16 "Išgraužkit"? Čia tavo argumentas prieš pacifistus? Tu tik patvirtini stereotipą, kad rasistai yra nesubrendę snargliai, kupini vaikiško įniršio prieš kitaip atrodančius ar besielgiančius, maža to, turintys neatsakingus ir abejingus tėvus, kurie nesugeba tinkamai išauklėti savo vaikų. Ar minėjau, kad esi nesubrendėlis?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5588    
Bet tikrai,negrus kaisioja ,visai nekas su zmonemis darosi .Ir isgrauzkit rasistu nemegejai ir pacifistai .
Nuotraukos nėra
19931018 5592    
#14 Dar didesnis vaikas, už kitus ...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5596    
demo autorius- vaikas
tie kas tvirtino- lopai
tie kas ":D" komentaruose raso- irgi lopai
#11- rasistas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5599    
#11 rasistas?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5599    
Sokoladinis pienas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5599    
nx cia tuos negrus kisa? negalejo paveiksliuko rasti su baltaisiais?
Nuotraukos nėra
19931018 5599    
#9 Tavo tėvas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5599    
kas per loxai tvirtina tokias demo?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5599    
demotyvuoja ciulpti, levai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5599    
omg : Dd
Nuotraukos nėra
Anonimas 5600    
kokie durniai tokias nesamones tvirtina
Nuotraukos nėra
viesukas 5600    
Pz kai ziauriaiii ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5600    
tie patys :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5600    
spermos donorai? :D
Nuotraukos nėra
Mp3 5600    
baltuju sperma kitokia?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5600    
Pz.. :D
Grįžti į viršų