Po šito krabo - ir mes tapsim orakulais

2011.09.11 19931018
  • 256
16
Po šito krabo







Nuotraukos nėra
Anonimas 5048    
toki darini tik ciulpti, nesitrauks
Nuotraukos nėra
Anonimas 5254    
Vėžys.
Sylon 5394    
OMG!@
Nuotraukos nėra
Anonimas 5396    
Ble jei as net per tel. Matau kad ten yra ganjos apie jus tada patyliu..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5396    
Ble jei as net per tel. Matau kad ten yra ganjos apie jus tada patyliu..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5399    
#9 su paintu apvedziok kur yra tos zoles ir ikelk i imageshack.us ir idek cia nuoroda . labai butu idomu pamatyt kur tu ja izvelgi nes as turbut deltonikas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5400    
#6 parukau ganja gana daznai, ir mano suktinese visada buna gana nemazai tabako, o velka vienodai kaip ir prikrautos kokia 40% - 50% zoles.
#7 ce ne filtras o bikas is popieriaus susuktas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5400    
Guess what? Everybody smokes. Siaip aiskiai matosi, kad cia ne filtras, o gilze, o ganjos tikrai yra, nes persisviecia ir matosi vietomis zali smulkus dziovinti skanus lapeliai. Bet hase geriau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5400    
geeras. bet orakulu tikrai netapciau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5400    
#5 marihuanos suktinė, bet su filtrais.. Zjbs.. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5400    
#5 matos kad žolės suktinės nesi matęs ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5400    
#3 na manau ce tikrai yra zoles imaisyta
Miaauuu 5400    
mano komentarą ištrynė, pz ;ooo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5400    
lol is tabako padarytas XD tai geriau is zoles butu susuktas
kasiakas 5400    
wow :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5400    
cia siaip tai skorpijonas, bet nwm
Grįžti į viršų