pz cia ir pesimistu yra dachuja ir savizudziu jau matau :D geriausias pasakymas ir demo..man itgi taip sakydavo.ir esu uz tuos kurie mane skatino dirbti ir ugde mano valia :)
- Kada pertrauka? - - Pailsėsim, kai numirsim!
Anonimas
5157
XciclonX
5164
#6 Tu rimtai toks kvailas ar tik apsimeti?
Anonimas
5164
seip tai reikia ilseti sportuopjant norint nesusifakint sirdies!
Anonimas
5164
xciclox miegas tai butinibe debile tu.
XciclonX
5164
#4 Kam eiti miegoti jei reikės keltis?
Anonimas
5164
koks tolkas daryt kanors, jei mirsi?
Anonimas
5164
#2 ziauriai
kasiakas
5165
#1 būsi užsiėmęs kitais reikalais?
Anonimas
5165
kai numirsi nebus laiko ilsetis busi mires
|

