Nesakyk "Aš tave myliu", - jeigu nesi įsitikinęs, kad nereikės sakyti "Atsiprašau"

2010.09.05 12:19 A-Mac
  • 22
6
myliu, atsiprasau, issiskyrimas







Nuotraukos nėra
A-Mac 5770    
jo, visko būna
Nuotraukos nėra
Anonimas 5770    
pliusas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5770    
jooooooooooooooooooooo, už šitą +
Pykciurna 5770    
(Y)
Nuotraukos nėra
A-Mac 5770    
fak wata
OoS 5770    
watafak?
Grįžti į viršų