Visi gyvena, lyg turėdami atsarginį gyvenimą - nors niekas dar negavo nei atsarginės akimirkos...

2010.10.02 Agniukas
  • 156
17
proga,gyvenimas







Vendigo 5607    
jojo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5744    
Bet tie kurie gyvena labai ramiai, taip pat gyvena lyg turedami atsargini gyvenima, kuriame elgtusi drasiau ;]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5744    
man tai sukele dar kitokias mintis... Kad visi elgiames taip drasiai,rizikuodami givybe, lyg turetumem atsargini gyvenima... :)
Agniukas 5745    
Esmė tame, kad per gyvenimą reikia spėti patirti viską, pasiimti iš jo visiškai viską, nes laiko niekas nebeatsuks atgal ir nesuteiks Tau antros progos.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5745    
Nesamone.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5745    
NETIESA. VISI KAIP TIK NORI PATIRTI KUO DAUGIAU, NES GYVENA TIK VIENA KARTA. ;)
BlackCat 5745    
#4 I agree with u ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5745    
cia galima traktuot kad tipo neturi atsarginio gyvenimo tai negerk netusink ir tt, nes mirsi jaunas
arba galima suprast kaip skatinima gert, nes kadangi nera atsarginio, nebus laiko tai padaryt :)
kas per demo kad neturi aiskios prasmes?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5745    
#4 Pritariu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5745    
pries darydamas reikia galvoti o ne kai padarei...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5745    
O tipo nedzin kada kur ir kaip mirsi? Ankščiau ar vėliau viskas baigiasi . tad gyvenk gyvenimą kaip nori , nesuk galvos dėl pasėkmių - tik pirma įsitikink ar tikrai to nori .
Nuotraukos nėra
Anonimas 5745    
Ka tu zinai, kaip mirsi, gal atgimsi kokiu triusiu. ka cia gali teigti, kad neduoda antro sanso :D Geriau ant antro galo pasokinek, ir uzsimirsi apie ta depresija..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5745    
jos tevams reikejo atsarginio prezervatyvo
Agniukas 5745    
Apie gyvenimo antrą šansą, žmogus visada Tau gali jį suteikti, o gyvenimas - ne.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5745    
Ziurint apie kokius antrus sansus snekat...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5745    
Bet pripažink, antro šanso nėra, net tiems, kurie jo labiausiai nusipelnė.
Pykciurna 5745    
Mes mėgstam rizikuoti ir visada tikimės antro šanso :)
Grįžti į viršų