Nebuvo kompu ir mikroschemu mano vaikystej, va..
Ar ir tu, būdamas vaikas - Įsivaizdavai, kad tai miniatiūriniai ateities miestai?
Anonimas
3922
Anonimas
4141
galvojau tavo mama
Anonimas
4142
as tai jo :D itariau, kad cia trono pasaulis :D tai isvis bijojau ju paliesti, nes galvojau, kad ir mane itrauks :D
Anonimas
4143
Ką jūs žmonės vaikystėje vaizduotės neturėjot? :)
Anonimas
4143
nu ne :D
Anonimas
4143
Kažkam įtariu sunkią vaikystę :D
bbdj
4143
blt ne
|

