Blyn, jei pažįstamas nebūtų rūkęs, tai nebūtų patyręs ką reiškia bendrauti su merginomis :D
Išmok džiaugtis be alkoholio - Svajoti be narkotikų, bendrauti be cigarečių
Ignassin
4726
Anonimas
4727
ir niekad nepazinti gyvenimo... Viskas turi buti su saiku, o ne kazko radikaliai atsisakant.
Anonimas
4727
Negerk, nerukyk, mergu nemylek ir isvis negyvent bandyk.
coliuke_
4727
Check, check and check. :D Be problemų žodžiu. :D
Anonimas
4727
Tai ir džiaugiuos, svajoju, bendrauju be visų tų šūdų, bet ir jų neatsisakau, jie sustiprina emocijas, kartais. Kas su saiku, tas didelės žalos nepadarys. Propraguoti šitame visokios chemijos ir nuodų pasaulyje reikėtų ne susilaikymą ar užsidarymą nuo ydingo gyvenimo būdo, o saiką, nes saikingai viską suderinus galima ragauti visko ir nedegraduoti. :))
fLash_
4727
Ką čia mokytis, jeigu taip ir gyveni :))
Anonimas
4727
Niekaip...
Anonimas
4727
neaiskink bl
|

