#9 it's called sarcasm. not at all difficult to detect.
Kelk žinių lygį - O ne balsą
Anonimas
4490
Anonimas
4490
O jei rimtai, tai tokios demotyvacijos naudingos, mano manymu.
Anonimas
4490
#8 Not sure... Idiot or trolling?
Anonimas
4491
kam tos demotyvacijos apie prota ir zinias, ir taip nenaudojam. daugiau apie sporta, masinas ir papus.
Spameris
4491
Dviračio žynios
Anonimas
4491
Čia kreipiausi į žmogų, sukūrusį šitą šūdą.
Anonimas
4491
:D nene, nejuokinga tiek :) gal tu nebešauk geriau tada ir vis delto kelk žInių lygį...
Anonimas
4491
arba gramatikos vadovėlį?
Anonimas
4491
žynių :D
Anonimas
4491
Kelk kelk. ;)
Anonimas
4491
Tai jau tikrai, kad ŽYNIŲ lygį..
|

