#9 it's called sarcasm. not at all difficult to detect.
Kelk žinių lygį - O ne balsą
Anonimas
4488
Anonimas
4488
O jei rimtai, tai tokios demotyvacijos naudingos, mano manymu.
Anonimas
4488
#8 Not sure... Idiot or trolling?
Anonimas
4489
kam tos demotyvacijos apie prota ir zinias, ir taip nenaudojam. daugiau apie sporta, masinas ir papus.
Spameris
4489
Dviračio žynios
Anonimas
4489
Čia kreipiausi į žmogų, sukūrusį šitą šūdą.
Anonimas
4489
:D nene, nejuokinga tiek :) gal tu nebešauk geriau tada ir vis delto kelk žInių lygį...
Anonimas
4489
arba gramatikos vadovėlį?
Anonimas
4489
žynių :D
Anonimas
4489
Kelk kelk. ;)
Anonimas
4489
Tai jau tikrai, kad ŽYNIŲ lygį..
|

