aha, o tu ištversi.
Maždaug taip atrodys - Mūsų šauktiniai
Anonimas
4137
Anonimas
4137
jei visokie noliferiai eis ar kur pries veidroduka fotkiinas tai neistvers jie ten...
Anonimas
4138
Nori taikos? Ruoškis karui!
Gyvenimo_Budas
4138
kas antra demo apie kariuomenę...enough?
Anonimas
4138
Demotyvacijos autoriui bus dar blogiau - išslys iš rankų ir įkris į klyną!
Anonimas
4138
Gal tu taip ir atrodysi ...
|

