#10 #11 sumaišėt patys Merso ir Audi bent kas mėnesi nereikia į autoservisą vežti
Pasaulį valdo - Žiedai
Anonimas
4074
Anonimas
4508
#9 Pilnai sutinku
Anonimas
4508
#9 sumaisei su aubi muziku bulviaveziu.
Anonimas
4509
is vokisku masinu visos zjbs iskyrus BMW,sudu kruva ne masina ten
tornadas
4509
Turiu as tuos 4 ziedus
Anonimas
4509
Mestai bent Baisiai mandrus wv vairuojam, o jus vairuojat wv tiktais su pakeistu zenkliuku :)
Anonimas
4509
Mano vairuojami žiedai :) www.gilerarunner.8m.com/gilera%20logo.gif
Negalibuti
4509
Oho koks įžeidimas baisiai mandrų volksvagenų vairuotojams.. :D
Anonimas
4509
#1 eik tu naxuj glusiau :D
Anonimas
4509
Audine audine, keturi ziedai, cia telpa mano chebra ir bulviu trys maisai!
Anonimas
4509
tik nesveikas svajoja apie bmw...
Anonimas
4510
tik nesveikas tokiu "ziedu" gali noret
|

