Tai vis dėlto - Duetas ar MIA?

2015.02.21 Agnushka
  • 13
9
eurovizija,lietuva,mia,baumila







Nuotraukos nėra
Anonimas 4140    
Sita daina skambejo efektingiau, kai dainavo duetas. Taciau tems dviems piemburniams toli grazu dar iki Mios, Mia dainavo kokybiskiau ir jos balsas geresnis, bet euroviziijai to nereikia, reikia sou. Geriausias variantas butu buve Mia ir Vaidas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4140    
Evelina, ismok rasyti... nes matosi, kad kvaila esi.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4140    
tai aisku kad duetas, nes mia nemoka dainuoti ir jei nevieta eurovizijoje
Gyvenimo_Budas 4141    
#3 Jei nežiūri tv, tai geriau ir nesakyk, kad viskas ką rodo yra šlamštas. It's your problem dude.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4141    
jei nezinai jau perai nemazai europos saliu atsisake dalyvaut sioj nesamonei
Nuotraukos nėra
Anonimas 4141    
Negalibuti, kodel jus vadinat tai slamstu? Visam pasauly Eurovizija rodo, visam pasauly renka atlikejus pasirodymui, nematau cia nieko slamstisko. Ar jus tiesiog pasirodot tipisku lietuviu, kuriam niekas nepatinka ir norit savo pesimizmu uzkresti kitus? Uzkaskit sokolado, gal nuotaika pagers, vietoj to, kad savo negatyvias mintis skleidziat.
bbdj 4141    
#2 vat butent, pritariu kad cia sudas yra
Nuotraukos nėra
Anonimas 4141    
#1 O kodėl toks šlamštas turėtų būti įdomus, jei yra ir įdomesnių dalykų gyvenime?
bbdj 4141    
klausimas sios svetaines lankytojams: ar jus ziurit sita s per tv, nes daznai matau demo apie kazka ka rode per tv, tai noriu suzinoti ar jum tai aktualu?
Grįžti į viršų