Vaikystėje visada turėjau baimę - Kad mama nespės sugrįžti, kol aš stoviu eilėje

2014.01.07 Agnushka
  • 83
7
stovi, eileje,vaikas, parduotuves, eilej,vaikystes, baime






Nuotraukos nėra
Anonimas 4544    
#7 rofl. Taip, žinau tą jausmą. :D
XXYYXX 4545    
Man buvo vieną kartą taip. Pardavėja jau pradėjo "įmušinėt" prekes, bet mamos nebuvo :D Atėjo tik pačioj pabaigoj, kai tik keli daiktai buvo likę.
Jūs patikėkit, kaip aš jaučiausi :D Vos neapsi*ikau.
2014 4545    
Nu bet grynai :D dar ir dabar,kai kažką pamiršta, ir nueina pasižiūrėt tų prekių,pasakau,kad greičiau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 4550    
#3 Ir dar 7 žmonės tave siunčia pasikalbėt kur nors kitur ir piktinasi tavo apgailėtinu būdų susirats draugų.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4550    
Ko čia bijot? Ateina eilė, pradedi prikolint su pardavėju ir žiūū ir mama jau ateina
Nuotraukos nėra
Anonimas 4550    
rofl man ir dabar taip
Nuotraukos nėra
Anonimas 4550    
Vaikystėje? Pff ;D
Grįžti į viršų