#11 tie kurie neaplenkia, pakimba duobej ilgam :D
Žmogus, kuris Kauną - Nuo šiol turės iš tolo aplenkt
paganus
4159
Spameris
4160
Visi ir taip Kauną aplenkia, niekas ten nenori važiuoti.
Anonimas
4161
Ne, viskas tvarkoj, Kaune laukiamas kaip ir iki to pajuokavimo :D Su marozais, forsais ir fyfom bet kuriuo atveju nėra reikalo bendrauti, o visi kiti nesupyko, bajeris yra bajeris. Humoras tuo ir geras, kad gali juoktis iš visko, iš savęs, savo miesto, rasės, religijos ir vis tiek normaliems moderniems žmonėms nebus vietos supykti.
Anonimas
4161
kad ta pati bairi jau gal trecia kart girdziu...net nebejuokinga
bbdj
4162
blt, jei nesuprantat prikolu, neziekit humoristu pasirodymu
Anonimas
4162
Dalb@jobas kuris isizeide, dalb@jobas kuris sukure demotyvacija... cia va grynas irodymas kad evoliucijos teorija yra teisinga ,nes kaikurie dar nedaug kuom nuo bezdziones skiretes
Anonimas
4162
Tik žiniasklaida ir soc.tinklai iš bajerio galėjo padaryti skandalą ir pateikti jumoristą i nekeblią padėtį. . . Eikit žiūrėti meksikietiškų serialų.
Anonimas
4162
o durniai susireiksmino kad zmogus nuo kaunieciu traumuotas :D krw visuotines psichozes tokios juokingos xD
Anonimas
4162
www.zinios.lt/pramogos/zinia/2015/01/30/justinas-jankevicius-kauniecius-isvadino-lopais/
Anonimas
4162
Kauniecius lopais isvadino :D
Anonimas
4162
Ką jau praleidau?
Anonimas
4162
o kodel... ? :D atsilikus biski as... :D
|

