Tai jau rimta... :)))
Kupiškis - Jis visur
naujokas1
3375
Anonimas
5725
kurvynas
Candys
5779
:D
Karinciukas
5817
nerealiai ;D
Anonimas
5820
#18 :D
Anonimas
5821
#18 o tu iš kokio gaidyno, kad tokias pievas susigalvoji iš veiklos neturėjimo?
Anonimas
5823
Geras.;D
Anonimas
5824
#12 vat vat :D čia geras
Anonimas
5824
#3 tai tu asilas :D
Anonimas
5824
kietai suskeliai !!
Anonimas
5825
Yra sitas zenklas pr wabalninko ;D. 2 keliai gi yra
Anonimas
5825
Pats tu lopas ble. ;D
TrustMe
5825
asile, 2 pravažiavimai yra :D
Anonimas
5826
ir sita loginas nemano hjgf
Anonimas
5826
jo
Anonimas
5826
turbut nesi niekad niekur uz miesto isvaziaves ir nesupranti kad 2 keliai gali kada vest i ta pati miesta :D
|

