Tu išvežei mane į mišką ir palikai... - bet aš tave labai myliu ir laukiu sugrįžtant... Aš Tikiu, kad tu sugrįši...

2010.07.16 Akvile
  • 422
124
suo,miskas,liudesys,meile







naujokas1 3375    
Gyvūnai yra žmogiškesni nei žmonės...
Nuotraukos nėra
Anonimas 3763    
Asara ispaude
Nuotraukos nėra
Anonimas 5716    
Mirė kačiukas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5751    
kiti dar ir pakaria nuveze, sitam pasiseke











































































































































Nuotraukos nėra
Anonimas 5763    
Tokius idiotus susaudyt reikia!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5770    
vargšas.;OOOO
Nuotraukos nėra
Anonimas 5772    
graudu net pasidare...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5780    
kai ziauru
Nuotraukos nėra
Anonimas 5782    
ziauru istikruju :(((
Nuotraukos nėra
Anonimas 5785    
paiimkit mane is misko
Nuotraukos nėra
Anonimas 5785    
#118 Isvesk mane :P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5785    
kaip sirdi suspaude..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5785    
JuOs pačius reik išvešt į mišką ir palikt ..
Green 5786    
;/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5786    
Bet rimtai, be galo bira ašaros kai paskaitau ir dar ta foto.. Asilai tokie tik taip padaro..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5788    
kiekvieną kartą susigraudinu.
Akvile 5792    
#21 tu pats durnas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5796    
kaip galima taip pasielgt su gyvūnu.. ://
Nuotraukos nėra
Anonimas 5797    
Isties suspaude sirdi...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5797    
;(((((
Nuotraukos nėra
Anonimas 5797    
Niekada, nie uz ka negaleciau sitaip pasilegti.
Va cia tai ziauriai liudnas...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5797    
Cia dar nieko, zmones sugalvoja ir dar "geriau". :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5798    
joa #106, bet pavedziot tai man leidi ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5798    
Niekada gyvenime negalėčiau taip pasielgti su savo ar betkuriuo kitu gyvu padarėliu, nesvarbu šuo, katė,kiškis ar kita...
pati turiu šuniuką, kuris yra tapęs šeimos nariu ir jau aštuntus metus gyvenam kartu... tad apie tokius dalykus sunku galvoti, kaip žmonės elgiasi...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5798    
As manau, kad tie zmones, kurie drista tiap pasielgt, yra zemo lygio, jie neverti turet nei draugu, nei sunu. As esu labai didele sunu myletoja, pati auginu suni, labai ji priziuriu, vedzioju, myliu, duodu skanestus, ir maitinu tik geru maistu, man suo yra tikrai geriausias draugas, kuris niekada neizeis, ir visada mane supras..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5799    
Sirdy veriantys zodziai..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5799    
Net ašoros išbiro , taip mylių šunis ir net negaliu pagalvoti kad taip su jais elgiamasi , pati turiu šunį tai labai mylių ir tikrai neglėčiau jį palikti kažkur ar pan . :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5799    
Visi, kurie šitaip gailisi, suteik jam šansą vėl džiaugtis gyvenimu- www.sos -gyvunai.lt Šunų ir kačių prieglauda
Nuotraukos nėra
Anonimas 5800    
Ziauru ... vos neapsivekriau kodel zmones tokie ziaurus..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5800    
žiauru..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5802    
Blt nekurki jus tokiu demo, nes kai jas pamatau ir paskaitau komentarus vel ateina i galva ta fucking mintis: ant kiek ziaurus pasaulis ir kad to nebepakeisi....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5803    
Wisada turėjau ir turėsiu sawo nuomonę : Ne tu gywybę suteikei,ne tu ir atimk. Teisingai sake,kad yra dar žiauriau kitur,kur del mesos ar kailio pagaliais daužo,sumeta i kruwa ir nešeria kažkokiuose garduose kur net galwos pasukt neina...Taip jau yra ir to nesustabdysim,nes wisada atsiras daunu,kurie tik issisaypys ir pasakys "čia ne žmogus tai mždg poh..." Kraupi realybė,o jie tyresni už žmogų,tik nekiekwienam tai suprast ;))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5804    
tikrai žiauru. kaip taip galima.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5806    
Tikrai žiaurus..:// liūdnas..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5807    
gaila :/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5809    
Žiaurus tas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5812    
blem zudo tokie dalykai.. kaip jie gali taip..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5812    
;/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5815    
graudina cia, .... durnius........
Nuotraukos nėra
Anonimas 5817    
;/
DijDu 5819    
Bl** kaip Gaila, tai negaliu.... Nesuprantu, kaip zmogus gali palikti likimo valiai savo augintini.... cia tas pats, kas savo vaika palikti. likimo valiai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5821    
kas cia per nesamone ir kdl i demotyvacija tokius deda ?
Nuotraukos nėra
zacepas 5821    
heh tai pagalvojus dar niekis, kaip yra video kur del sunu odos...jiems gyviem nudiria odas ir palieka mirti...va ten tai vaizdai baisesni...tada tampi rasistu kuriam laikui :) bet pagalvoji jog visi vienodi...
lliinnuuttee 5822    
tokiems žmonėms su lazda per kuprą per maža už tokius darbus :(((
Nuotraukos nėra
Anonimas 5822    
aww,tokie zmones kurie taip daro yra patys baisiausi ;\\
Nuotraukos nėra
Anonimas 5822    
aw god.. kaip dramatiška .
Nuotraukos nėra
Anonimas 5822    
Blem, praskydau ;(((
Nuotraukos nėra
Anonimas 5822    
Blemba. traunuojat su tokiom demotyvacijom... labai jau sugraudeno. :((
Nuotraukos nėra
Anonimas 5822    
#79 Aš ir negalėjau... ;//
Nuotraukos nėra
Anonimas 5823    
Brisiaus galas... :D
(50-100)
Grįžti į viršų