kai demotyvavo cia
Ausinukai - vienas geriausių žmonijos išradimų.
Anonimas
4747
Anonimas
4748
#1 Pritariu. :)
Anonimas
4749
Prajuokino demo :D .
wiruzzz
4749
Tai aišku, kad sukūrė mp3,mp4,telefonus,pc... su kuriais galėtume klausytis muzikos PER ausinukus tai px, svarbu sukūrė ausinukus su kuriais nieko nepadarytume be ankščiau išvardintų prietaisų (išradimų)... krč... (nesupykit jei kam nuskambėjo labai "šiurkščiai")
|

