Na Audi greitesnė nei Ferrari, so...
Ir tai geriau, - nei BMW...
Anonimas
4044
Anonimas
4045
rado palygint supermašina su kasdiene :D
Anonimas
4045
Visas mano gyvenimas buvo melas. Šita demo padėjo patirti nušvitimą. Jau pardaviau savo gelda BMW ir nusipirkau farrari.
Anonimas
4046
Nes Ferrari vazineja tik verslininkai ir pasiturintys o BMW dazniausiai vazineja visoki statybininkai... Ir be to M5 F10 kainuoja mazdaug tiek kiek pigiausias Ferrari.
Anonimas
4046
Todel kad BMW simta kartu pigiau nei ferrari?
Anonimas
4046
Jei jau taip geriau, tai kodel dauguma vazineje su BMW o ne ferrari?
Anonimas
4046
Kagi, po šios demotyvacijos tenka pripažinti... Ferrari tikrai yra geriau. Ačiū už tokį nušvietimą!
Anonimas
4046
ne nu pzdc čia ir taip aišku
|

