Na Audi greitesnė nei Ferrari, so...
Ir tai geriau, - nei BMW...
Anonimas
4039
Anonimas
4040
rado palygint supermašina su kasdiene :D
Anonimas
4040
Visas mano gyvenimas buvo melas. Šita demo padėjo patirti nušvitimą. Jau pardaviau savo gelda BMW ir nusipirkau farrari.
Anonimas
4040
Nes Ferrari vazineja tik verslininkai ir pasiturintys o BMW dazniausiai vazineja visoki statybininkai... Ir be to M5 F10 kainuoja mazdaug tiek kiek pigiausias Ferrari.
Anonimas
4040
Todel kad BMW simta kartu pigiau nei ferrari?
Anonimas
4040
Jei jau taip geriau, tai kodel dauguma vazineje su BMW o ne ferrari?
Anonimas
4040
Kagi, po šios demotyvacijos tenka pripažinti... Ferrari tikrai yra geriau. Ačiū už tokį nušvietimą!
Anonimas
4040
ne nu pzdc čia ir taip aišku
|

