Kurmi iPhone ekranai trapūs atsargiai.
Ir tuo momentu - mano širdis vos nesustojo...
Kresencijus
1930
Anonimas
4768
ka kainuoja? 200lt toksai.
Anonimas
4768
"OMG TELEFONAS VOS NEĮKRITO Į KANALIZACIJA, geriau nufotkinsiu, o tada gal ir pasiimsiu dar..."
Anonimas
4769
Ir derebanciom rankom bandydamas paimti pats netyičia įstumi.
Anonimas
4772
aš blogai nužiūrėjau ar ką, nes matau kelis jau įkritusius:D
Anonimas
4772
gal varguoliams ir daug
Anonimas
4772
#1 Šudas, ne šūdas, bet kainuoja daug.
Anonimas
4772
tokio sudo ir negaila butu :)
|

